Confidence

Sponsorzy

Jeżeli chcesz zostać sponsorem CONFidence 2009 zapoznaj sie z naszą ofertą.

 

Złoty sponsor

Grupa Allegro to w tej chwili najbardziej rozwinięta platforma handlu internetowego w Europie Środkowo-Wschodniej. W jej skład wchodzą największe serwisy aukcyjne i ogłoszeniowe tej części świata - Allegro.pl, OtoMoto.pl, OtoDom.pl, Ceneo.pl, Platnosci.pl, Cokupic.pl. Skupiamy ponad 12-milionową społeczność Internautów. Społeczność ludzi, którzy są z nami od lat. Naszym celem, jako pracowników wszystkich serwisów, jest umożliwianie Użytkownikom wygodnego, skutecznego i bezpiecznego handlowania w sieci. Zespół pracowników Grupy Allegro wciąż się powiększa a naszą firmę tworzy w tej chwili ponad 600 osób.

Bardzo ważne miejsce w Grupie Allegro zajmują międzynarodowe platformy handlowe: czeska (www.aukro.cz), rosyjska (www.molotok.ru), rumuńska (www.aukro.ro), ukraińska (www.aukro.ua), słowacka (www.aukro.sk), bułgarska (www.aukro.bg) oraz węgierska (www.teszvesz.hu). W uznaniu naszej polityki personalnej, zostaliśmy nominowani do nagrody „Solidny Pracodawca 2008”, przyznawanej od wielu lat przez Grupę Media Partner.

 

Złoty sponsor

Mediarecovery jest liderem informatyki śledczej w Polsce. Firma dysponuje największym w tej części Europy specjalistycznym laboratorium informatyki śledczej, w którym prowadzone są analizy w zakresie poszukiwania dowodów elektronicznych. Dodatkowo laboratorium świadczy również usługi odzyskiwania i utylizacji danych.

Po wielomiesięcznej procedurze sprawdzającej Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego wydała dla Mediarecovery Świadectwo Bezpieczeństwa Przemysłowego Drugiego Stopnia, potwierdzające zdolność do bezpiecznego przetwarzania informacji niejawnych opatrzonych klauzulą tajne i poufne.

Mediarecovery specjalizuje się w budowie systemów i platform reakcji na incydenty oraz bezpieczeństwa informacji wykorzystywane przez zespoły CERT (ang. Computer Emergency Response Team) i CSIRT (ang. Computer Security Incident Response Team) w przedsiębiorstwach i instytucjach.

Informatyka śledcza wykorzystywana jest najczęściej w przypadkach „wycieku” informacji, defraudacji, nadużyć, nie etycznych zachowań pracowników. Z usług Mediarecovery korzystają przede wszystkim instytucje sektora bankowego, ubezpieczeniowego, telekomunikacyjnego, energetycznego, farmaceutycznego oraz administracja publiczna.

Mediarecovery współpracuje z większością wiodących producentów sprzętu i oprogramowania dla informatyki śledczej.

Więcej informacji na www.mediarecovery.pl

 

Złoty sponsor

Firma ESET, założona w 1992 roku, jest światowym producentem oprogramowania zabezpieczającego dla firm i użytkowników domowych.

ESET NOD32 Antivirus jest według niezależnej organizacji AV-Comparatives najlepszym produktem antywirusowym roku 2006 i 2007.

Siedziba główna firmy ESET znajduje się w Bratysławie, zaś oddziały firmy działają w Pradze, Bristolu i San Diego.

W lipcu 2008 roku rozpoczął pracę krakowski oddział R&D.

Według Deloitte Technology Fast 500 firma należy do najszybciej rosnących firm technologicznych w regionie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

 

Srebrny sponsor

Firma ALAN SYSTEMS Sp. z o.o. jest specjalistą w dziedzinie oprogramowania typu Business Intelligence i liderem wdrożeń na rynku dedykowanych systemów zarządzania przedsiębiorstwem. Firma istnieje od 1999 roku i posiada swoje oddziały w Wiedniu, Katowicach oraz Rybniku. Ogromne doświadczenie młodego, kreatywnego zespołu, ciągły nacisk na rozwój oraz kontakt z najnowszymi technologiami pozwoliły firmie zająć stabilną i wiarygodną pozycję na rynkach krajowych i zagranicznych.

Alan Systems świadczy kompleksowe usługi, w zakresie:

  • tworzenia zaawansowanych systemów realizujących indywidualne wymagania Klienta,
  • outsourcingu i nearshoringu usług informatycznych,
  • wdrażania oprogramowania,
  • testowania oprogramowania,
  • integracji systemów informatycznych.

Firma specjalizuje się również w tworzeniu:

  • systemów wspomagania zarządzania informacją i obiegiem dokumentów,
  • systemów planowania, rejestracji i kontroli czasu pracy,
  • systemów kontroli dostępu.

Więcej informacji na stronie: www.alan-systems.com

 

Sponsor

Alba S.T. is an Italian company focused on security, working on many international customers, taking care of hardening of their infrastructure.

The company has a very active R&D division, which focus is to provide to every customer the best solution, in the most secure way. The Alba S.T.’s R&D also publish a lot of papers and expose many research details and case histories at many international conferences.

The specialization of Alba S.T. are about VoIP, Virtualization and networking from every point of view.

 

Sponsor

 

Sponsor

 

Sponsor

 

Sponsor

Celem istnienia 4sync jest dodawanie wartości merytorycznej i biznesowej w dystrybucji uznanych i specjalnie wyselekcjonowanych przez naszych ekspertów, produktów z zakresu bezpieczeństwa IT. Rozwiązania renomowanych marek znajdująych się w naszym portfolio, mają na celu umożliwić współpracującym z nami Partnerom zaoferowanie szerokiemu gronu odbiorców, najbardziej efektywnych mechanizmów zapewniająych integralność, poufność i ciągłość pracy systemów informacyjnych.

 

Sponsor

G DATA Software to międzynarodowy lider rozwiązań do ochrony komputera - antywirusów, programów do szyfrowania i ochrony danych oraz niszczenia danych poufnych. Portfolio produktów firmy G DATA Software obejmuje rozwiązania zabezpieczające dla klientów końcowych, małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw. Rozwiązania G DATA Software są obecne na rynkach USA, Japonii, Niemiec, Anglii, Francji, Włoch, Hiszpanii, Kanady, Polski, Korei, Holandii, Belgii, Austrii, Szwajcarii, Węgier oraz w Luksemburgu. Międzynarodowa centrala firmy mieści się w Bochum (Niemcy). W Polsce firma ma swoją siedzibę w Szczecinku.

 

Sponsor

 

Sponsor

 

Sponsor