Confidence

Patroni medialni

Zainteresowanych patronatem medialnym prosimy o przesłanie e-maila na adres anna.kolodziejczyk@proidea.org.pl

 

allegro

Grupa Allegro to w tej chwili najbardziej rozwinięta platforma handlu internetowego w Europie Środkowo-Wschodniej. W jej skład wchodzą największe serwisy aukcyjne i ogłoszeniowe tej części świata - Allegro.pl, OtoMoto.pl, OtoDom.pl, Ceneo.pl, Platnosci.pl, Cokupic.pl. Skupiamy ponad 12-milionową społeczność Internautów. Społeczność ludzi, którzy są z nami od lat. Naszym celem, jako pracowników wszystkich serwisów, jest umożliwianie Użytkownikom wygodnego, skutecznego i bezpiecznego handlowania w sieci. Zespół pracowników Grupy Allegro wciąż się powiększa a naszą firmę tworzy w tej chwili ponad 600 osób.

Bardzo ważne miejsce w Grupie Allegro zajmują międzynarodowe platformy handlowe: czeska (www.aukro.cz), rosyjska (www.molotok.ru), rumuńska (www.aukro.ro), ukraińska (www.aukro.ua), słowacka (www.aukro.sk), bułgarska (www.aukro.bg) oraz węgierska (www.teszvesz.hu). W uznaniu naszej polityki personalnej, zostaliśmy nominowani do nagrody „Solidny Pracodawca 2008”, przyznawanej od wielu lat przez Grupę Media Partner.

 

gazeta.pl

Gazeta.pl - jeden z największych portali internetowych w Polsce. Powstał w 2001 roku. Jego siłą są serwisy informacyjne i tematyczne oraz unikalna społeczność użytkowników. Portal oferuje bogate treści multimedialne, wśród nich m.in. informacje wideo przygotowywane przez własny zespół reporterski oraz mobilną wersję portalu przystosowaną do telefonów komórkowych.

 

interia

Spółka INTERIA.PL S.A. powstała w sierpniu 1999 r. jako wspólne przedsięwzięcie lidera polskiego rynku informatycznego firmy Comarch S.A. oraz największej polskiej stacji radiowej RMF FM. W 2001 roku spółka zadebiutowała na GPW w Warszawie (INT).

Dzisiaj INTERIA.PL jest czołowym graczem polskiego rynku mediów nowej generacji, z bardzo dużym doświadczeniem medialnym i unikalną wiedzą na temat technologii internetowych. Prowadzony przez spółkę portal internetowy www.interia.pl udostępnia indywidualnym użytkownikom Internetu pełną gamę najwyższej jakości serwisów informacyjnych, multimedialnych, społecznościowych i komunikacyjnych.

INTERIA.PL jest wiodącym podmiotem na polskim rynku reklamy, oferując nowoczesne rozwiązania marketingowe i promocyjne. Z usług reklamowych INTERIA.PL korzystają największe polskie przedsiębiorstwa wszystkich branż oraz dynamicznie rozwijający się rynek małych i średnich firm.

Spółka oferuje również szeroki wachlarz technologii dla biznesu, które powstają na bazie najnowocześniejszych rozwiązań Internetowych, na co dzień stosowanych w portalu www.interia.pl.

 

Computer Review

Computer Review weekly has been covering IT market since 1995. We are aimed at high-tech professionals working in this market, product and service resellers, specialists employed as IT managers in the field and non-IT companies. Part of our readership is home hobbyists perfecting their computer and IT knowledge.The weekly magazine is for people interested in up-to-date news from IT field, last technology developments, new products and information concerning current marketing and sales status quo in information technologies industry.

 

eGospodarka

eGospodarka.pl to praktyczny poradnik Internetu dla małych i średnich przedsiębiorstw. Serwis udostępnia m.in. bezpłatną bazę przetargów publicznych, oferty pracy w Polsce i za granicą, porady z prawa pracy, podatków i rachunkowości, komentarze gospodarcze i finansowe, kursy walut, bezpłatne wzory dokumentów i formularzy, aktualności ze świata IT oraz najnowsze raporty i prognozy. Przedsiębiorcy znajdą w serwisie eGospodarka.pl narzędzia porównawcze, wyszukiwarki i kalkulatory.

Misją serwisu jest dostarczanie praktycznych informacji i narzędzi oraz pomoc w podejmowaniu decyzji dotyczących zaistnienia firmy w Internecie. Zapraszamy na eGospodarka.pl.

 

hackpl

HACK.pl - to największy polski portal poświęcony bezpieczeństwu informatycznemu. Dysponuje grupą młodych, kreatywnych osób skupiającą największej klasy referowanych oraz certyfikowanych specjalistów do spraw bezpieczeństwa. HACKPL to nowoczesna, w pełni profesjonalna platforma informacyjna. HACKPL nie tylko opisuje i relacjonuje ale także jako jeden z nielicznych portali w Polsce buduje nowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego.

 

hakin9

Hakin9 -

 

heise

Portal informacyjny www.heise-online.pl pojawił się w Internecie pod koniec maja 2007 roku za sprawą starań wydawcy niemieckiego czasopisma komputerowego „c’t” (Computer und Technik) – najbardziej prestiżowego europejskiego magazynu zaawansowanych technologii komputerowych. Codzienną porcję najnowszych informacji przygotowuje pracujący we Wrocławiu pięcioosobowy zespół ekspertów. Naszą domeną są rzetelne (nie promujemy Ŝadnego producenta ani produktu), aktualne i interesujące wiadomości z branży IT.

Serwis adresowany jest głównie do kierownictwa i specjalistów z branży IT, osób odpowiedzialnych za podejmowanie decyzji w działach IT, administratorów sieci i systemów oraz oficerów bezpieczeństwa IT.

 

infoprof

Firma InfoProf zajmuje się doradztwem w zakresie zarządzania bezpieczeństwem informacji, jej profesjonalnym przetwarzaniem i eksponowaniem na stronach www. Oferowane przez InfoProf usługi zapewnią zasobom informacyjnym wysoki poziom bezpieczeństwa niezbędny do prowadzenia biznesu a także pozwalają na zgodne z obowiązującym prawem przetwarzanie i skuteczną ochronę danych osobowych. Rozwiązania CRM oraz wyspecjalizowane bazy danych, pozwalają przetwarzanym informacjom trafić bezpiecznie do właściwych osób, we właściwym czasie. Wykorzystanie autorskich narzędzi InfoProf z zakresu architektury informacji pozwala na wyeksponowanie najistotniejszych danych w serwisach internetowych.

 

infoprof

InfoSec News is a privately run, medium traffic list that caters to the distribution of information security news articles. These articles come from such sources as newspapers, magazines and online resources.

 

linuxpl

Linux.pl - serwis ma na celu popularyzację systemu Linux oraz idei Open Source w Polsce. Jest źródłem informacji o Linuksie w Polsce i na świecie, za pomocą katalogów tematycznych, aktualnych informacji w dziale news, opracowań, jak również przy pomocy podstron nakierowanych na konkretne zastosowania i dystrybucje.

 

nowoczesna firma

Zmienia postawy przedsiębiorców poprzez upowszechnianie wiedzy na temat nowoczesnych metod zarządania. Zbliża dostawców usług profesjonalnych do ich klientów. Tworzy środowisko aktywnych firm nastawionych na rozwój.

Działania Nowoczesnej Firmy odpowiadają na konkretne potrzeby przedsiębiorców – oferują możliwości właśnie, tam gdzie istnieją największe luki kompetencyjne kadry zarządzającej związane z wykorzystaniem rozwiązań dostosowanych do zindywidualizowanych potrzeb i specyfiki polskiego rynku.

Cele będą realizowane poprzez ułatwienie dostępu do wiedzy i inspiracji w zakresie zarządzania i promowanie najlepszych praktyk. Ważnym zadaniem jest pokonywanie barier mentalnych i strukturalnych MŚP, w taki sposób aby poprzez pozytywne doświadczenia związane z Programem osoby te same stawały się propagatorem wiedzy w swoich firmach i otoczeniu.

Kolejnym zadaniem jest wspieranie przedsięwzięć służących rozwojowi sektora MŚP, w tym w szczególności promowanie wiarygodnych dostawców wiedzy i rozwiązań dedykowanych do tego sektora.

 

nowoczesna firma

SecurityReason jest dynamiczną organizacją zrzeszającą najlepszych polskich i zagranicznych specjalistów, których ambicją od kilku lat jest polepszanie poziomu bezpieczeństwa najpopularniejszych aplikacji webowych.

Według nas zrozumienie błędu jest tak samo ważne jak wiedza o ich wykorzystaniu, dlatego SecurityReason prowadzi dział ExploitAlert w którym można znaleźć exploity wykorzystujące błędy w oprogramowaniu oraz dział zawierający rzetelne informacje na temat publicznych błędów w różnych aplikacjach.

Dział SecurityAlert to baza danych prezentująca zbiór błędów w różnych aplikacjach, począwszy od systemów operacyjnych, po inne różne aplikacje, które można wykorzystać do niecnych celów. Baza ta przedstawia opisy błędów, które zostały podpisane unikalnym numerem CVE. Dzięki temu przedstawione przez nas błędy są autentyczne a ich podatność miała miejsce.

SecurityReason współpracuje z państwową organizacją CVE założoną przez U.S. Department of Homeland Security, która zajmuje się weryfikacją błędów. Zostaliśmy uznani za godnego partnera światowego portalu internetowego pod nazwą SecurityReason.

Jesteśmy otwarci na współprace w zakresie bezpieczeństwa na wysokim poziomie w celu korekty błędów popełnionych przez wielu programistów z całego świata, bo jak wiadomo człowiek to istota omylna i ma prawo popełniać błędy.

 

virus bulletin

Virus Bulletin has a formidable reputation as the leading specialist publication on computer malware. Each issue contains news and opinions from the anti-malware community, detailed analyses of the latest threats, comparative product reviews featuring the unique VB100 award scheme as well as features covering anti-spam issues and anti-spam product testing and certification. In addition, the VB conference provides a focus for the anti-malware industry, representing an opportunity for experts to share research interests, discuss methods and technologies and set new standards, as well as meet with - and learn from - those who put their technologies into practice in the real world.

 

webhat

WebHat.pl to portal informatyczny, który stanowi uzupełnienie wiedzy dla użytkowników komputerów. W serwisie znajdziesz niezależne profesjonalne artykuły z zakresu bezpieczeństwa sieci, programowania i systemów operacyjnych, a także codzienne najświeższe wiadomości ze świata komputerów i Internetu.

Grupa WebHat.pl prowadzi takie projekty jak serwis z własnym darmowym oprogramowaniem WebHat Software, mobliny serwis informacyjny WebHat Slack, a także platformę WebHat LMS.

 

webhosting

Webhosting.pl to pierwszy na polskim rynku serwis poruszający w szerokim aspekcie tematy związane z hostingiem, globalną Siecią i usługami internetowymi. Głównym celem przedsięwzięcia jest dostarczanie przydatnej i bogatej merytorycznie wiedzy osobom, które chcą tworzyć i efektywnie wykorzystywać współczesny Internet.

Portal Webhosting.pl stał się źródłem informacji o nowościach i trendach rynkowych oraz bazą wiedzy przydatnej w rozwiązywaniu codziennych problemów webmasterów, administratorów sieci, pracowników branży e-commerce, a także wszystkich osób zainteresowanych Internetem.

 

7th

7thGuard.net - główny polski serwis informacyjny poświęcony zagadnieniom związanym z wolnym oprogramowaniem i systemami uniksowymi.

 

bothunters

 

issa