Confidence

CONFidence 2009 - IT Security Event

Czołówka światowej klasy specjalistów z Brucem Schneierem na czele, dwa dni wykładów prezentujących nowe, nieujawniane dotychczas wyniki badań, kilkuset uczestników, trzy niezależne sesje: Network & OS, Web & Database oraz Hands-on Track - wszystko to na międzynarodowej konferencji CONFidence, 15-16 maja 2009 w Krakowie!

 

W tym roku świętować będziemy 5 urodziny CONFidence, wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez dotyczących bezpieczeństwa IT, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. CONF09 zaszczyci swoją obecnością Bruce Schneier - człowiek obwołany przez media m.in. The Economist guru security, twórca nowoczesnej kryptografii i algorytmu Blowfish, doradca Kongresu USA. Będziemy mieli okazję dowiedzieć się o niepublikowanych błędach na urządzenia klasy SOHO, usłyszymy jak można bezpłatnie jeździć komunikacją publiczną w Pradze, Bratysławie, Wiedniu. Joanna Rutkowska opowie o nowych zagrożeniach związanych z wirtualizacją, a Tavis Ormandy zaskoczy wszystkich swoimi badaniami. Łukasz Bromirski będzie starał się nas zarazić swoją pasją na temat sieci.

 

CONFidence to dużo więcej niż tylko konferencja, to także profesjonalne warsztaty, panele dyskusyjne, pobyt w Hackers’ Squad, Hackers’ Movie Night oraz Capture the Flag. Zachęcamy też do wzięcia udziału w konkursie na liderów społeczności IT security.

 

Strona www CONFidence: http://confidence.org.pl/

 

CONFidence logo