Confidence

Leisure Zone

Hackers’ Movie Night

Ponieważ uznaliśmy, że After Party to za mało, zapraszamy tez na Before Party :) Spotkajmy się 14 maja w Kijów Klub i przy piwie obejrzyjmy razem filmy, które ukształtowały obraz hakera w popkulturze. Zaczniemy od klasyków: Metropolis, arcydzieła science-fiction Fritza Langa, które inspirowało twórców Gwiezdnych Wojen i Matrixa. Zobaczymy też kultowe Gry Wojenne (Wargames) i PI. Potem obejrzymy Wroga Publicznego z Willem Smithem i Genem Hackmanem oraz rządem USA w roli Wielkiego Brata. Jako odtrutkę na paranoiczne i negatywne przedstawianie hakerów obejrzymy H4ck3rs Are People Too, świetny film dokumentalny, który próbuje pokazać kim jesteśmy naprawdę.

Zapraszamy 14 maja o 21:00 do Kijów Klub.

 

ESET crackme

“ESET crackme” jest niewielkim programem sprawdzającym umiejętności inżynierii wstecznej. Zadanie polega na znalezieniu poprawnego hasła w specjalnie przygotowanym pliku wykonywalnym. Pierwsza osoba, która wyśle poprawne hasło na adres praca@eset.pl, wygrywa.

Konkurs rozpocznie się o godzinie 12:30 w piątek, 15. maja.

Wraz z rozwiązaniem prosimy podesłać krótką informację o sobie.

 

Closer to Asia

Świetna okazja, żeby poznać tradycyjną japońską sztukę Origami i nauczyć się tworzyć małe arcydzieł a z papieru. Ponoć Origami rozwija wyobraźnię i pobudza kreatywność - spróbuj!

 

CtF

Konkurs, potyczka lub raczej bitwa z wykorzystaniem komputerów i wiedzy specjalistów ds. bezpieczeństwa IT. W tym roku rozbudowaliśmy turniej o dodatkowe poziomy. Dzięki współpracy z Jarkiem Sajko i Andres Riancho trudność konkursu została podniesiona, a całość przyjęła nową, wzbogaconą formę. Jeżeli jesteś hackerem i chcesz się zmierzyć z najlepszymi musisz spróbować. Wszystkie informacje uzyskasz za stoisku Capture the Flag! Follow the white rabbit.

 

Robotics High School

Nie zaprzestajemy wyłącznie na konkursie CtF. W tym roku po raz pierwszy odbędą się zawody w budowaniu robotów. Dwuosobowe zespoły będą mogły podnieść swoje umiejętności z zakresu mechatroniki, informatyki, a przy tym dobrze się bawić. Planujemy zrealizowanie turnieju robotów w oparciu o dostępne zestawy laboratoryjne. Zwycięzca otrzyma ciekawa nagrodę oraz wieczną chwałę…

 

Game Zone

Zagraj w piłkarzyki albo przypomnij sobie stare gry na fliperach w CONFidence game Zone.

 

After Party

Impreza pokonferencyjna – mnóstwo najlepszego polskiego piwa i wódki, rozmów, dyskusji, wymiana doświadczeń i narzekania na nowe dziury. Odbywa się w Kijów Klub 15 maja od 21:00.

 

Hackers’ Squad

Podczas 5 edycji CONFidence masz wyjątkową okazję zamieszkać w jedynym w swoim rodzaju Hackers’ Squad – całym hostelu (lub grupie hosteli, jeśli zainteresowanie będzie duże) wynajętym tylko dla uczestników CONFidence, gdzie hackowanie i piwo nigdy się nie kończą!

Podczas rejestracji możesz wybrać nocleg w Hackers’ Squad za jedyne 50 PLN za noc. To tani i wygodny (Hackers’ Squad znajduje w pobliżu miejsca konferencji) sposób na zatrzymanie się w Krakowie podczas CONFidence 2009.

Podstawowe informacje o Hackers’ Squad:

  • dostępne są pokoje 4,6 i 8osobowe, uczestnicy są losowo przydzielani do danego typu pokoju
  • możesz zostać w Hackers’ Squad od 14 do 17 maja
  • cena za noc od osoby wynosi 50 PLN
  • otwarte tylko dla uczestników CONFidence
  • Hackers’ Squad nie jest luksusową lokalizacją, ale zapewniamy, że jest czysto, bezpiecznie i przede wszystkim hack-friendly :)

 

There are two Hackers’ Squads:

 

HS1: Krasinskiego avenue no 28, 30-101 Krakow

(the hostel we booked is called “Aleje28” – look for this sign when you get there)

Use Google Maps to get directions

 

Download HS2 Guide in pdf.

 

HS2: Szewska street no 21, 30-009 Krakow

(the hostel we booked is called “Faust” – look for this sign when you get there)

Use Google Maps to get directions

 

Download HS2 Guide in pdf.

 

If you booked Hackers’ Squad but didn’t get booking confirmation, please contact Magda: magda.jarosz(at)proidea.org.pl asap!